Forum Kuracjuszy

Pełna wersja: Połczyn Zdrój
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam, jadę do sanatorium Połczyn Zdrój w terminie 20.06 - 11.07.2018, czy ktoś z warmii lub mazur  również wybiera się w tym terminie. Byłaby możliwość zmniejszenia kosztów dojazdu, mogę się z kimś zabrać albo ja pojadę samochodem i zabiorę chętnych.
Pozdrawiam
Zbyszek B. (tel. 792498417)
(2018-05-29, 05:48 PM):)zbawol napisał(a): [ -> ]Witam, jadę do sanatorium Połczyn Zdrój w terminie 20.06 - 11.07.2018, czy ktoś z warmii lub mazur  również wybiera się w tym terminie. Byłaby możliwość zmniejszenia kosztów dojazdu, mogę się z kimś zabrać albo ja pojadę samochodem i zabiorę chętnych.
Pozdrawiam
Zbyszek B. (tel. 792498417)

Witaj szkoda że nie jedziesz na następny turnus bo ja mam skierowanie od 11.07 zauważyłam że mało ludzi się tutaj kontaktuje ale mam nadzieję że w trakcie pobytu dasz znać jakie są wrażenia a tak wogóle to w jakim będziesz sanatorium bo ja w Gryfie, pozdrawiam
Witam, ja też żałuję, że tak mało osób kontaktuje na tym forum, Ty jesteś pierwsza. Ja mam skierowanie do sanatorium Gryf i trochę szkoda, że nie jedziemy w tym samym terminie, ale na pewno dam znać jak przebiega turnus.
Pozdrawiam
Jeszcze trochę i czas się pakować do sanatorium życzę dobrych zabiegów i samych przyjemności i czekam na wieści, pozdrawiam milutko do usłyszenia Wink
życzę miłego wypoczynku wszystkim wyjeżdzającym Smile