Forum Kuracjuszy
Uzdrowisko Kraków Swoszowice - Wersja do druku

+- Forum Kuracjuszy (http://www.forumkuracjuszy.pl)
+-- Dział: Wyjazdy zdrowotne (http://www.forumkuracjuszy.pl/dzial-wyjazdy-zdrowotne)
+--- Dział: Wrażenia z pobytu (http://www.forumkuracjuszy.pl/dzial-wrazenia-z-pobytu)
+--- Wątek: Uzdrowisko Kraków Swoszowice (/temat-uzdrowisko-krakow-swoszowice)Uzdrowisko Kraków Swoszowice - nika - 2017-01-09

Właśnie wróciłam z Uzdrowiska Kraków Swoszowice i jak tego nie robię to teraz postanowiłam podzielić się moim odkryciem.
Od wielu lat cierpię na RZS i już wszystkie możliwe środki na złagodzenie bólu brałam, pogodziłam się, że po prostu w moim wieku musi boleć.
Dopiero moja córka odkryła, że skutecznym lekarstwem na moje dolegliwości mogą być wody siarkowe i tak znalazłam się w Swoszowicach. Nie sądziłam, że jest to skuteczne, ale jako że był to prezent to pojechałam. I była to najlepsza decyzja w moim życiu. Bóle się zmniejszyły, stawy zrobiły się bardziej ruchome , a ja czuję się 10 lat młodsza. Oddaję się bez końca mojej pasji szydełkowaniu, a dzięki masażom mogę to robić długo bo kręgosłup jakiś młodszy. Bardzo polecam to miejsce, a w szczególności siarkę. Jako żeby nie było, że tylko zachwalam, to proszę się liczyć, że standard obiektu typowo uzdrowiskowy, bez luksusów, ale jak ktoś jedzie na leczenie, a nie do SPA to myślę, że mu wystarczy.