Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Przeglądarka Skierowań Na Leczenie Uzdrowiskowe z NFZ
#1
29.01.2016r, złożyłem dokumenty do Sanatorium w ramach NFZ startowałem z miejsca 25 207 czas oczekiwania to około 18 miesięcy jesli chodzi o województwo lubelskie.
Na dzień dzisiejszy jestem w kolejce 16 730
A jak tam u was jest z czekaniem???

Liczę na wpisy... Smile
<t></t>
Odpowiedz
#2
zlozony w sierpniu 2015 nr.startowy to 15000 , w tej chwili 1700 srednio 1000 na m-c - warminsko mazurskie- pozdrawiam
<t></t>
Odpowiedz
#3
Witam. Wczoraj to jest 05.01.2017 roku otrzymałam "przydział" Wink do sanatorium. Wniosek złożony 10.02.2015 roku .. numer oczekujący 99255... przewidziany czas oczekiwania około 28 miesięcy. Smile)) ... jadę wcześniej dokładnie po 24 miesiącach...Smile... zapomniałam dopisać... iż jadę z Mazowieckiego Oddziału NFZ. Pozdrawiam
<t></t>
Odpowiedz
#4
(2017-01-06, 07:30 PM)semele1 napisał(a): Witam. Wczoraj to jest 05.01.2017 roku otrzymałam "przydział" Wink  do sanatorium. Wniosek złożony 10.02.2015 roku .. numer oczekujący 99255... przewidziany czas oczekiwania około 28 miesięcy. Smile)) ... jadę wcześniej dokładnie po 24 miesiącach...Smile... zapomniałam dopisać... iż jadę  z Mazowieckiego Oddziału NFZ. Pozdrawiam

Witam.Wczoraj dostałem pismo że upłynęło 18 miesięcy i wniosek został odesłany do ponownego rozpatrzenia.Czy ja mam iść ponownie do lekarza bo zdania są różne.
Odpowiedz
#5
Na stronie turnusy rehabilitacyjne jest opcja wyboru : góry , morze. to jest dla mnie wstępna selekcja. Wybieram sobie kilka konkretnych ośrodków i też szukam opini o ośrodku na FC. Często zdarza się, że opinie na temat ośrodka są krańcowo różne od najwyższych not po odradzanie wyboru tego konkretnego ośrodka. pozdrawiam i życzę udanego wyboru i zadowolenia z wypoczynku i rehabilitacji. Też teraz szukam ośrodka nad morzem i decyzja nie jest łatwa.
https://infosenior.pl/skierowania-do-san...zekujacych

Na stronie jest informacja jak dostać skierowanie do sanatorium
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości