Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kudowa Zdrój ul. Zdrojowa 36 c
#1
Witam serdecznie,mam skierowanie do Oddział Sanatoryjny w Kudowie Zdroju ul. Zdrojowa 36c. Na stronie sanatorium są fotki przedstawiające obiekt jak z innej epoki......straszne.....czy ktoś był może tam ostatnio....czy coś zmieniło się na lepsze...jakieś remonty,wystrój pokoi, łazienki? Proszę o najświeższe informacje.
Odpowiedz
#2
(2017-03-01, 11:30 PM)Sandra napisał(a): Witam serdecznie,mam skierowanie do Oddział Sanatoryjny w Kudowie Zdroju ul. Zdrojowa 36c. Na stronie sanatorium są fotki przedstawiające obiekt jak z innej epoki......straszne.....czy ktoś był może tam ostatnio....czy coś zmieniło się na lepsze...jakieś remonty,wystrój pokoi, łazienki? Proszę o najświeższe informacje.

Kudowa to stare uzdrowisko, nie zniszczone praktycznie działaniami wojennymi. Ale nawet te zabytkowe budynki zapewniają dobre warunki. Najnowszy budynek sanatoryjny to "Bristol". Pozostałe liczą sobie sporo latek, co nie znaczy, że są złe.
Odpowiedz
#3
Bristol to były hotel wysokiej klasy.
Kudowa jest cudowna. Pełna zdrowia i sex'u.
Wszystko obok siebie a ostatnio do dyspozycji wspaniały tani kryty basen.
Pozdrawiam.
Odpowiedz
#4
(2017-03-01, 11:30 PM)Sandra napisał(a): Witam serdecznie,mam skierowanie do Oddział Sanatoryjny w Kudowie Zdroju ul. Zdrojowa 36c. Na stronie sanatorium są fotki przedstawiające obiekt jak z innej epoki......straszne.....czy ktoś był może tam ostatnio....czy coś zmieniło się na lepsze...jakieś remonty,wystrój pokoi, łazienki? Proszę o najświeższe informacje.

Potrzebuję pomocy! Jak się dodaje nowy wątek? Napisałem, zapisałem jako szkic i nie mogę znaleźć przycisku DODAJ. Administrator nie odpowiada na prośbę o pomoc. Poproszę o podpowiedź na maila: tomaszkawecki53@gmail.com
Z góry dziękuję,
Tomasz K.















;

(2019-03-23, 09:26 PM)Tomasz napisał(a):
(2017-03-01, 11:30 PM)Sandra napisał(a): Witam serdecznie,mam skierowanie do Oddział Sanatoryjny w Kudowie Zdroju ul. Zdrojowa 36c. Na stronie sanatorium są fotki przedstawiające obiekt jak z innej epoki......straszne.....czy ktoś był może tam ostatnio....czy coś zmieniło się na lepsze...jakieś remonty,wystrój pokoi, łazienki? Proszę o najświeższe informacje.

Potrzebuję pomocy! Jak się dodaje nowy wątek? Napisałem, zapisałem jako szkic i nie mogę znaleźć przycisku DODAJ. Administrator nie odpowiada na prośbę o pomoc. Poproszę o podpowiedź na maila: tomaszkawecki53@gmail.com
Z góry dziękuję,
Tomasz K.
Już nieaktualne, znalazłem!!!














;
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości