Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Aleksandrów Kujawski Kolejowy Szpital Uzdrowiskowy
#21
Dzwoniłem do ośrodka kawiarenka czynna tańce co dzień,chciałem zarezerwować pokój ,niema takiej możliwości .Przyjechać w niedzielę 150zł za 1 i 120zł za 2 trzeba zapłacić ale kazali dzwonić w niedzielę bo turnus zus wyjeżdża 26 w niedzielę i mogą pokoje być nie gotowe i bardzo mało jest jedynek
Odpowiedz
#22
Nie ma sensu przyjeżdżać wcześniej i jeszcze dopłacać do tego interesu.Też już odliczam dni,blisko co raz bliżej...Jeszcze tyle dni poza domem nie byłam
Tongue Tongue Tongue
Odpowiedz
#23
(2020-01-20, 10:04 PM)justyna b napisał(a): Nie ma sensu przyjeżdżać wcześniej i jeszcze dopłacać do tego interesu.Też już odliczam dni,blisko co raz bliżej...Jeszcze tyle dni poza domem nie byłam
Tongue Tongue Tongue

Skoro pierwsza taka długa rozłąka z rodziną to rozumiem stresik przed wyjazdem w nieznane ale będzie tyle zabiegów że praktycznie niebędzie czasu myśleć o rozłące i jak to mi żle będzie super Huh albo prawie super
Odpowiedz
#24
Ha,sami zostaną...Niech zobaczą co to znaczy jak matki w domu nie będzie!!!Kto im pralkę włączy???Nie no żartuję!!!???Dobrze,że moje dziecko już nie jest takie małe,to jakoś z tatą się ogarnie.Z drugiej strony cieszę się ,że turnus długi,bo psychicznie  odpocznę od pracy.
Odpowiedz
#25
jak dostanę pokój napisze jaki numer i zapraszam na kawę
Odpowiedz
#26
(2020-01-15, 08:20 PM)leszekbr4 napisał(a): blisko coraz bliżej powoli zaczynam się pakować ciekawe jaka będą drogi 27 oby pogoda się utrzymała 160 km do Aleksandrowa  A2 i  A1 niby autostrady wyjdzie w praniu

Ruszam jutro 4 .30 tak żeby być przed 7 i ustawić się w kolejkę do zameldowania może dostanę jakiś fajny pokoik zobaczymy
Odpowiedz
#27
(2020-01-26, 09:36 PM)justyna b napisał(a): Też chcę być koło siódmej rano,ale nie wiem jak to wyjdzie

Mam ostatnią 1 hura nr 134 zapraszam
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości