Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Uniejów Park Uzdrowisko
#1
Witam 
Dostałam przydział z ZUS do ośrodka rehabilitacyjnego w Uniejów ie, planowany wyjazd 27.01.2020.Czy ktoś tam był.... i mógłby podzielić się spostrzeżeniami ??
Odpowiedz
#2
(2019-11-04, 03:13 PM)Elka62 napisał(a): Witam 
Dostałam przydział z ZUS do ośrodka rehabilitacyjnego w Uniejów ie, planowany wyjazd 27.01.2020.Czy ktoś tam był.... i mógłby podzielić się spostrzeżeniami ??

Bardzo chciałem jechać do Uniejowa 2 lata temu nie było kontraktu z zusem wybrałem Wieniec Zdrój była taka opcja komisja Tomaszów Maz obecnie przysyłają do domu totolotek wylądowałem 27 01 2020 Aleksandrów Kujawski marzenia o Uniejowie prysły jak bańka mydlana.Do rzeczy znajoma była 2 razy w Uniejowie i bardzo sobie chwaliła dlatego takie moje parcie na Uniejów ale żeby kolorowo nie było to są opinie z letnich turnusów jak jest zimą?
Odpowiedz
#3
Dziękuję. Poczytałam trochę opinii kuracjuszy Uniejów ale dotyczyły lat 2014,2015 czyżby ZUS przez te lata nie przedłużył umowy........ Ważne że są termy i mam zamiar korzystać.
Odpowiedz
#4
(2019-11-05, 02:10 PM)Elka62 napisał(a): Dziękuję. Poczytałam trochę opinii kuracjuszy Uniejów ale dotyczyły lat 2014,2015 czyżby ZUS przez te lata nie przedłużył umowy........ Ważne że są termy i mam zamiar korzystać.

Grunt to pozytywne myślenie i dobre towarzystwo a reszta to pikuś będzie super
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości