Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Buty do biegania
#1
Cześć wszystkim! Mam nadzieję, że zaglądają tu osoby lubujące się w bieganiu i z doświadczeniem w tej dziedzinie. Temat wydaje się prosty - chcę zacząć biegać - no wiecie, trochę przybyło po świętach i czas się ogarnąć. I do tego tematu chcę podejść z głową, ale też bez przesady. Postanowiłam zainwestować w odpowiednie obuwie sportowe, w związku z czym przeszłam się do niedawno otwartego sklepu dla biegaczy u mnie w mieście. I zrobili mi tam dosłownie pranie mózgu :| ja chciałam po prostu buty do biegania, a nie chodzenia czy tańczenia, a tam okazało się, buty specjalistyczne do biegania dzielą się na kolejne podgrupy... i tu dowiedziałam się że mam stopę "pronującą" czy jakoś tak (wcześniej nawet nie wiedziałam że takie pojęcie istnieje i co oznacza). Tylko problem polega na tym, że te super dopasowane bytu do rodzaju stopy są diabelsko drogie ( i nie mam tu na myśli stówki, tylko pare stówek). no i teraz pytanie, czy warto wydać 500 zł na buty takie super dopasowane, firmy specjalizującej się w obuwiu dla biegaczy, czy nie dać się zwariować, kupić jakieś adki czy najki z tych też do biegania w granicach 150 zł? Będę wdzięczna za wszelkie sugestie i rady!
<t></t>
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości