Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Hyrny - Zakopane
#1
Witam.
Chciałam się podzielić wrażeniami z pobytu na turnusie rehabilitacyjnym od 27.09.2015 do 10.10.2015 w ośrodku "Hyrny" w Zakopanem.
Turnus organizowany był przez Biuro POLTUR z Krosna. W pierwszej kolejności ogromne podziękowania dla Bogny, za opiekę nad grupą, organizowanie nam czasu i dobrą energię jaką potrafi zarażać wszystkich. Dzięki Bogna. Podziękowania dla rehabilitantów, Pań dbających o nasze wyżywienie i Pań dbających o czystość w naszych pokojach i w całym obiekcie.
Informacja dla wszystkich, którzy czytali wcześniejsze opinie o turnusach w Hyrnym, które też przed wyjazdem czytałam i dawały mi do myślenia czy wybrać ten ośrodek czy też nie. Większość tych opinii jest szukaniem dziury w całym, rozumiem, że nie wszyscy mają równe oczekiwania, ale doszukiwanie się drobnych niedociągnięć to wielka przesada.
Położenie ośrodka to strzał w "10", wyżywienie na dobrym poziomie, czysto i niezapomniany widok na Giewont każdego ranka.
Jeżeli ktoś marzy o widoku na Giewont z okna to proszę rezerwować pokój z widokiem na góry.
Jeszcze raz dziękuję za udany pobyt, szczególnie Bognie. Pozdrawiam Wszystkich M.S.
<t></t>
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości