Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
HYRNY NA BIS - 2016
#1
Uczestniczyłam w turnusie rehabilitacyjnym w Zakopanym w Ośrodku Hyrny. Turnus zorganizowany był przez Biuro Turystyczne Poltour z Krosna. Było super!!! Wszystko było zorganizowane na wysokim poziomie, mieliśmy zabiegi, wycieczki, dodatkowe zajęcia i wspaniałą osobę opiekującą się grupą z ramienia Poltouru.
<t></t>
Odpowiedz
#2
Byliśmy na tym turnusie i pięknie Kasiu witamy.
Trzeba przyznać,że nie spodziewalismy się, aby tak profesjonalnie poukładać program.Doskonała opieka,zainteresowanie turnusem Organizatora.Super dobrana Kadra.Wyżywienie na pięć z plusem,rehabilitacja ,zabiegi ,pokoje i niezapomniane wieczorne spotkania oraz zajęcia.
Żal było odjeżdzać.Myśle ,że spotkamy się za rok.
Naprawdę polecamy a panu dyrektorowi Polturu mówimy -BRAWO :roll: Tak trzymać.
Pozdrawiamy waszystkich
Mewa i znajomi
<t></t>
Odpowiedz
#3
Witam,bardzo dziękuję za tę opinię - pomogła mi podjąć decyzję,by wybrać się tam w drugiej połowie wrzesnia br.Może ktoś z Państwa też tam jedzie w tym terminie? Pozdrawiam serdecznie - Alicja z Wejherowa.
<t></t>
Odpowiedz
#4
Ja wybieram się tam w pierwszej połowie września (1-14). Może ktoś jeszcze ? Pozdrawiam Smile
<t></t>
Odpowiedz
#5
Też posłuchałabym więcej opinii Smile.
Odpowiedz
#6
Turnus majowy rozpoczynający się od 16 .05 serdecznie dziękuje Organizatorowi POLTOUR za wspaniałą organizacje.To naprawde strzał w dziesiątkę w stosunku do innych turnusów.Program rewelacyjny,realizacja z kierowniczką na szóstke.Podkreslamy dodatkowe zabiegi,Aqua Park, dzięki czemu nie traciliśmy na Termy. No a kolacja pod Giewontem i wieczorki taneczne w niesamowitej oprawie z muzyką na żywo czadowa.Warto brać udział w konkursach polecamy wszystkim, bo można wygrać fajne nagrody łącznie z wycieczkami.Szkoda było odieżdzać ,na pewno do tego Organizatora wrócimy i będziemy polecać za solidność ,zaangażowanie ,dbanie o nas oraz PROFESJONALIZM! :ugeek: :!: :lol:
Miśka z całą drużyną :o
Odpowiedz
#7
Kto wie, może i mnie dane będzie tam pojechać Smile

__________________________
https://stainlesseurope.com/
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości