Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Marzenie w Zakopanem
#1
Chciałabym się podzielić wrażeniami z turnusu rehabilitacyjnego, byłam w Zakopanem - w Kompleksie Wypoczynkowo-Rehabilitacyjnym "Marzenie". Polecam każdemu komu zależy na dobrej rehabilitacji, tylu różnych nowych zabiegów nie spotkałam w innych ośrodkach tego typu. Korzystałam z terapii Hi-Top, ledoterapii oraz indywidualnej kinezyterapii z panią Magdą. Już po dwóch dniach czułam się lepiej!Nie spotkałam się z takim ćwiczeniami wcześniej - dziewczyna wie jak pomóc pacjentowi. Na pewno tam wrócę! Przede wszystkim dla rehabilitacji, poza tym warunki lokalowe super i pyszne jedzenie. Kto jest zainteresowany odsyłam na stronę <URL url="http://www.marzenie-zakopane.pl">http://www.marzenie-zakopane.pl</URL>
<t></t>
Odpowiedz
#2
Byłem w zeszłym roku ,na stołówkę i zabiegi trzeba dochodzic jesli zakwaterują w innym budynku. Było to dla mnie bardzo niewygodne szczególnie jak padał deszcz .
:lol:
<t></t>
Odpowiedz
#3
Chyba jednak pani ANNO nie do końca jest tak jak pani to opisuje bo wcale tak rozowo nie jest w tym MARZENIU
- owszem jedzenie jest dobre i wystarczające ale już pokoje nie wszystkie sa ok a i zabiegi nie do końca tak jak oni to reklamuje na swojej stronie www. Jeżeli do tego dodac ze do miasta do Centrum jest więcej niż pol godz. drogi ( pieszo ) to wcale tak rozowo nie jest a i cena nie jest taka znow mala.
<t></t>
Odpowiedz
#4
Każdy ma prawo do swojej opinii, ja byłam bardzo zadowolona i czułam poprawę zdrowotną. Dla jednych osób ważniejsze jest mieszkanie w Centrum dla innych zabiegi rehabilitacyjne.
<t></t>
Odpowiedz
#5
Również byłam w "Marzeniu" ale jedynie na zabiegach, więc co do standardu pokoi się nie wypowiem. Same zabiegi były raczej ok.
Wróciłam zadowolona i moje dolegliwości trochu zelżały, czułam się dobrze. Za to noclegi szukałam osobno. Jest dużo możliwości w okolicy jeśli chodzi o kwartery. Polecam te strony do szukania kwater:
[usunięty link]
[usunięty link]
[usunięty link]
Odpowiedz
#6
Po lekturze komentarzy, sam chętnie przetestuję "Marzenia" Wink
Odpowiedz
#7
Ja niedługo wybieram się właśnie do tego ośrodka. Z pewnością podzielę się z Wami wrażeniami z pobytu tam.
_____________________________
https://lavaro.pl/
Odpowiedz
#8
Samo miejsce jest ciekawe, wiadomo Zakopane. Ale jeżeli osoby decyzyjne czytają ten post, to faktycznie kilka rzeczy można byłoby poprawić.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości