Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Najlepsze filmy 2022
#1
Jest rok 2022, a to oznacza filmy. Ale które z nich są najlepsze? Poniżej wymieniono nasze ulubione filmy roku oraz filmy, które naszym zdaniem najprawdopodobniej będą popularne w przyszłości. Oto nasze spojrzenie na najlepsze filmy 2022 roku, od „Wszystko wszędzie” po Królewską kobietę. Możesz także cieszyć się Black Phone lub The Fablemans. Mamy nadzieję, że spodobają się Wam te filmy tak samo jak nam! Daj nam znać, na które filmy jesteś najbardziej podekscytowany w komentarzach poniżej!
Wszystko wszędzie Wszystko na raz

Jeśli masz ochotę na trochę akcji, możesz obejrzeć „Wszystko wszędzie, wszystko na raz”, niesamowicie zabawny film, który oferuje cenne lekcje życia. Ten hit A24 wnosi do mainstreamu odrobinę artystycznej wrażliwości. Połączenie science fiction, fantasy i czarnej komedii w filmie pozwala opowiedzieć osobistą historię przez pryzmat globalnej fantazji, nie tracąc z oczu serca bohaterów.

Reżyserem filmu jest Daniels (skrót od Daniel Kwan i Daniel Scheinert), który wcześniej pracował przy takich filmach jak Swiss Army Man i Turn Down For What. Energia z tych filmów przenosi się do „Wszystko, wszędzie, wszystko na raz”, wznosząc humor i akcję na zupełnie nowy poziom. Pomimo przesadnych superlatyw film spełnia oczekiwania. Jego energia kinetyczna będzie Cię obserwować.
Królowa Kobieta

The Woman King opiera się na wydarzeniach z XVIII-wiecznego Królestwa Dahomej, jednego z najpotężniejszych państw w Afryce. Ta historia wzmocnienia pozycji kobiet opiera się na prawdziwych wydarzeniach w Afryce i z pewnością sprawi, że będziesz płakać. Reżyserem tego filmu jest uznana aktorka Samira Wiley, aw roli głównej Kristen Stewart. Jest to kontynuacja docenionego przez krytyków filmu z 2017 roku „Człowiek z wysokiego zamku”.

The Woman King to nadchodzący amerykański film historyczny w reżyserii Giny Prince-Bythewood. Scenariusz napisała wspólnie z Marią Bello i Daną Stevens. W rolach głównych: zdobywczyni Oscara Viola Davis, Thuso Mbedu, Lashana Lynch, Sheila Atim, Hero Fiennes Tiffin, John Boyega i Octavia Spencer. Film będzie miał premierę na Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Toronto 16 września 2022 roku.

filmedy


Czarny telefon

Czarny telefon to film oparty na opowiadaniu syna Stephena Kinga, Joe Hilla, które po raz pierwszy pojawiło się w 2004 roku. Opowiadanie, zatytułowane Dwudziestowieczne duchy, to przerażająca, niesamowita i niepokojąca opowieść o tajemniczym telefonie, który jest zdolny do powodując przerażające wydarzenia. Choć jest to trochę niepokojące, pozostaje godnym horrorem. Poniżej wymieniono niektóre z najlepszych części The Black Phone.

Jednym z najbardziej fascynujących aspektów filmu jest jego założenie. Porywacz bierze na cel najtwardsze dzieciaki w mieście, te, które mają największe szanse na przeżycie. Należą do nich wysportowani bohaterowie, uliczni twardzi łobuzy i niezależni twardziele. Z tego powodu porwane dzieci są już zaprogramowane na przeżycie. Jednak niekoniecznie są wystarczająco dobrzy, aby zachować tajemnice swoich rodziców.
Bajkomani

Nadchodzący film Stevena Spielberga jest luźno oparty na dzieciństwie reżysera w Arizonie. Gabriel LaBelle zagra awatara Spielberga, a Michelle Williams i Seth Rogen zagrają odpowiednio jego rodziców i wujka. Spielberg napisał scenariusz wraz z Tonym Kushnerem. The Fablemans trafią do kin 23 listopada 2022 roku. Spielberg kończy swoją bardzo udaną karierę po sukcesie Creed and Jaws.

Reżyser i producent są znani z udanej współpracy, w tym z wielkoekranowej wersji „West Side Story”. Pracowali również razem nad historycznym dramatem akcji „Monachium” oraz nad filmem z epoki „Lincoln”. Spielberg wyprodukował również film z Kristie Macsko Krieger. Jego otwarcie planowane jest na listopad 2022 roku. Zwiastun filmu nie został jeszcze wydany. Chociaż nie ma konkretnych informacji na temat castingu, brzmi to obiecująco.
Północny

W pełnej akcji epopei The Northman podąża za młodym księciem wikingiem, który pragnie pomścić śmierć ojca. Dzięki intensywnym scenom bitewnym, nieoczekiwanym rewelacjom i porywającym występom The Northman jest jednym z najlepszych filmów 2019 roku. Daje również wgląd w dawno utraconą cywilizację i utraconą kulturę. Ta recenzja została napisana przez Hasithę Fernando, praktykującą w niepełnym wymiarze godzin i pełnoetatową kinomankę.

Chociaż The Northman nie jest epicką historią miłosną, romantyczne napięcie między Almethem i Olgą sprawia, że sprawy się poruszają. Ich związek rozwija się, gdy Olga daje mu towarzystwo i sojusznika, do którego może się zwrócić. Olga kusi go, by zrezygnował z zemsty i uczy się kochać kobietę taką, jaką jest. Jest idealną partnerką dla Almetha i daje mu możliwość odkrywania własnych pragnień.
Thor: Miłość i grzmot
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości