Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zapalenie prostaty
#1
Witam. Czy korzystał ktoś z fizjoterapii na zapalenie prostaty? Ile jest koniecznych wizyt? Po jakim czasie były efekty?
Odpowiedz
#2
Nie korzysta się z fizjoterapii na zapalenie prostaty. To byłaby bzdura. Tak zresztą jak bzdurą jest powszechne przekonanie o zapaleniu prostaty. Z takim zapaleniem być może mały procent osób ma do czynienia. Fizjoterapia pomaga albo na problemy z kręgosłupem albo na spięte mięśnie miednicy. Zarówno ucisk na nerwy jak i spięte mięśnie dają objawy kojarzone z zapaleniem prostaty. Dlatego też wielu osobom fizjoterapia pomaga, pod warunkiem, że przyczyną problemu jest któryś z tych dwóch powodów i pod warunkiem, że nie trafisz na kiepskiego fizjoterapeutę.
Od siebie polecam leczenie pod kontrolą lekarską w dobrym gabinecie medycznym, Plus dodatkowo wspomaganie się ziołami:
https://loremvit.pl/produkt/na-prostate/
Dobre są zioła na prostatę Loremvit.
Odpowiedz
#3
Myślę, że autor jest pod kontrolą lekarza ale szuka po prostu dodatkowych sposobów leczenia. Jest wiele metod wspomagających leczenie prostaty takich jak

stosowanie ziół, wiele osób twierdzi, ze widzi pozytywne zmiany po zastosowaniu środków z wierzbownicą, takich jak https://produktybonifraterskie.pl/katego...nty-diety/
masaż prostaty - który poprawia jej funkcjonowanie, jak również jest prosty w wykonaniu i łatwy do wykonania samodzielnie (w sieci jest wiele instruktaży)
zmiana diety
ograniczenie używek
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości