Forum Kuracjuszy - Regulamin forum

Na forum zabrania się publikowania treści prowokacyjnych, obraźliwych, erotycznych, rasistowskich, faszystowskich itp. Zabrania się również pisania zbędnych, nie wnoszących nic do tematu wypowiedzi.

Rejestrując się na tym forum dyskusyjnym oświadczasz, że masz świadomość iż NIE WOLNO Ci pisać postów łamiących te zasady.

Jeśli złamiesz któreś z tych postanowień, narazisz się na możliwość usunięcia konta lub zbanowania używanego przez Ciebie adresu IP.

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych

  • Administratorem danych osobowych Użytkowników serwisu sanatoria.com.pl jest właściciel serwisu - Enet Broda i Wspólnicy sp.j., ul. Polna 101, 87-100 Toruń, KRS: 0000611500, NIP 879-268-38-74.
  • Ochrona danych odbywa się zgodnie z wymogami powszechnie obowiązujących przepisów prawa, a ich przechowywanie ma miejsce na zabezpieczonych serwerach.
  • Podanie Państwa danych osobowych jest dobrowolne.
  • Państwa dane osobowe będą wykorzystywane w celu kontaktu z serwisem i w związku z użytkowaniem serwisu i są niezbędne do rejestracji użytkownika.
  • Państwa dane osobowe nie podlegają zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu.
  • Przysługuje Państwu prawo do żądania dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w dowolnym momencie.

Kontynuując rejestrację oświadczam, że zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby Forum Kuracjuszy