Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Hyrny - Zakopane
#3
Wiadomość do Jarko49.
Witam Cię Władysławie z Koszalina.
Odpowiadam na Twoje pytanie "WARTO BYŁO TU BYĆ".
Organizatorem turnusu, na którym byłam było Biuro Turystyczne "POLTUR' z Krosna, też byłam prywatnie. Progrma jaki mi przedstawił POLTUR był zrealizowany z nawiązką (zobacz na ich stronie). Opinie jakie czytałam o innych organizatorach były różne, więc trudno powiedzieć jaka będzie realizacja programu przez Twojego organizatora.
Lokalizacja ośrodka bardzo dobra, opieka w trakcie turnusu i realizacja programu bardzo dobra (ukłony dla Bogny), wyżywienie bardzo dobre, warunki hotelowe na dobrym poziomie, jedno co mogę Ci podpowiedzieć, to zarezerwuj pokój z widokiem na Giewont. Proponowane są też wycieczki płatne, z których warto skorzystać. Jeżeli lubisz chodzić po górach to wyjścia raczej we własnym zakresie lub w dobranym towarzystwie. W przypadku wycieczki organizowanej przed południem, przekładane są zabiegi na godziny popołudniowe, więc nic nie tracisz z zabiegów. Drobnym mankamentem, jest zbyt krótko czynny basen, wieczorkiem po kolacji też chętnie by się popływało, a nie ma takiej możliwości. Nie wiem czy to Twój pierwszy wyjazd na tego typu turnus, dla mnie był to kolejny, do Zakopanego pierwszy, proponuję zabrać dobry humor, optymistyczne nastawienie do ludzi i cieszyć się chwilą.
Życzę miłego pobytu, dobrej pogody i niezapomnianych wrażeń. Pozdrawiam serdecznie Zosia.
<t></t>
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości