Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mewa Kołobrzeg zdecydowanie nie polecam
#1
Uzdrowisko Mewa to kompleks 5 budynków dość blisko siebie położonych....stanowczo nie polecam ....opis uzdrowiska na stronie internetowej kompletnie niezgodny z rzeczywistością( ponoć budynki są przystosowane dla osób niepełnosprawnych to absurd by dostać się do budynku I,II,III,IV trzeba pokonać schody.
Stołówka znajduje się tylko w łączniku między Mewą I a IV ( porcje dziecinne,jedzenie mało smaczne).
Baza zabiegowa jest w Mewie I,IV,V (Kuracjusz bez względu do jakiego budynku zostanie zakwaterowany zmuszony będzie chodzić na zabiegi do Mewy I,IV,V) Plan zabiegów źle ułożony jednego dnia trzeba biegać na zabiegi do kilku budynków mało tego po krio miałam zaraz kąpiele solankowe totalny absurd.Dość często bywała karetka sporo złamań w wyniku poślizgu, wielu kuracjuszy wyjechało z chorobą krtani, przeziębienia ale to było nieuniknione skoro po basenie czy kąpieli trzeba było biegać do innego budynku na następny zabieg.Basen znajduje się tylko w Mewie V.
Mewa II,III,V to wolno stojące budynki.
Mewa I oraz Mewa IV są połączone łącznikiem,który pozwala przemieszczać się bez potrzeby wychodzenia z budynku,znajduje się winda.
Najgorsze to Mewa II i Mewa III w tych budynkach jest tylko nocleg,nie ma bazy zabiegowej ani stołówki ,pokoje ciasne a czystość w nich pozostawia wiele do życzenia i przerażają piętrzące się schody które trzeba pokonywać brak windy.
Mewa V wewnątrz wygląda przestronnie , jest winda i znajduje się częściowa baza zabiegowa nie mniej kuracjusz zmuszony jest chodzić na zabiegi również do Mewy I oraz IV oraz na stołówkę. :o Bark informacji kulturalnych o tym co dzieje się w Kołobrzegu,brak kawiarni,brak wieczorków tanecznych... Kuracjuszu musisz sam zdobywać wiedzę gdzie można potańczyć ,gdzie odbywa się jakiś koncert itp
Jeżeli ktoś jest zmuszony jechać do Mewy w Kołobrzegu to nich stara się o zakwaterowanie w Mewie I lub IV gdzie będzie miał nocleg,stołówkę i część zabiegów lub Mewa V gdzie będzie nocleg część zabiegów, bez trudu pokona wejście do budynku ponieważ jest podjazd oraz wewnątrz winda ,znajduje się też mały sklepik,fryzjer,kosmetyczka,basen hm nie ma stołówki.
Polecam Uzdrowiska Bałtyk,Perła Bałtyku,Lech,Ikar,Arka.
Kołobrzegiem jestem zachwycona i na pewno do niego wrócę ale nie do Mewy.
<t></t>
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości